Deelname voor PAVO-leden is kosteloos. Niet-leden betalen € 295,00 excl. BTW voor de 1e aanmelding en krijgen 50% korting voor iedere volgende aanmelding. Aanmelden voor de themabijeenkomst kan per email of middels onze website.

Agenda

Themabijeenkomst: Automatisering dosering microcomponenten en allergenenbeheersing
16/05/2025, 09:00 - 13:30
Locatie Huijbregts Groep BV; Adres: Lagedijk 30, 5705BZ Helmond

Afb huijbregts 2

Op vrijdag 16 mei organiseert Stichting PAVO een themabijeenkomst rondom het thema “Efficiënt doseren van microcomponenten en allergenenbeheersing”.    

We zijn hiervoor te gast bij Huijbregts Groep BV te Helmond, specialist in de uitgebreide diensten rondom het mengen van poeders voor de levensmiddelenindustrie. Huijbregts Groep neemt een deel van de supply chain van haar afnemers over en zorgt voor een hogere mate van efficiency én kwaliteit bij haar afnemers.

Tijdens deze bijeenkomst zal de implementatie van de Miniload centraal staan; een nieuw doseer -en weegsysteem voor microcomponenten en allergenenbeheersing. Allergenenbeheersing is essentieel bij het semi geautomatiseerd doseren van grondstoffen en aanwezig zijn van bijna alle major allergens.

Deze bijeenkomst is bijzonder interessant voor technici die elke dag met de performance van de productiemiddelen bezig zijn.

Programma:

09:00 - 09:15 uur   Ontvangst/inloop met koffie

09:15 - 09:25 uur   Opening
                              Twan Haasen, Stichting PAVO                                                                                               logo huijbregts     

09:25 - 09:40 uur   Introductie Huijbregts Groep BV
                              Willem Huijbregts, Directeur Huijbregts Groep BV

09:40 - 10:30 uur   Efficiënt scheppen van micro-componenten  
                              Erik van den Nieuwelaar, Innovation Manager Huijbregts Groep BV 

10:30-10:45 uur     Pauze

10:45-11:30 uur     Allergenenbeheersing bij geautomatiseerd doseren van micro-componenten  
                              Helena Hernando Pastor, QA-Manager Huijbregts Groep BV   

11:30-12:45 uur     Rondleiding verdeeld over enkele groepen

12:45-13:00 uur     Afsluiting en vragen en terugkoppeling

13:00-13:30 uur     Broodjeslunch aangeboden door Huijbregts Groep BV
 
Ook al heeft u niet eerder een bijeenkomst bijgewoond, u kunt zo instappen.

Aanmelding en informatie:

Deelname voor medewerkers van PAVO-leden is kosteloos. Niet-leden betalen € 295,00 (excl. BTW) voor de 1e aanmeldingen krijgen 50% korting voor iedere volgende aanmelding. Aanmelden voor deze themabijeenkomst kan per email door bijgevoegd aanmeldformulier in te vullen en dit te verzenden naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. U kunt zich ook aanmelden via de website www.stichtingpavo.nl

U kunt natuurlijk ook lid worden van de PAVO à € 695,- excl. BTW per jaar en dan is deelname kosteloos. Informatie over het lidmaatschap van de PAVO vindt u hier. Het is ook mogelijk door het sturen van een email naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Aanmelden als lid kan ook direct op www.stichtingpavo.nl

Afbeelding1 huijbregts