Ledenlijst

Wat is PAVO en voor wie?

PAVO organiseert jaarlijks  meerdere activiteiten voor managers en medewerkers uit de voedings- middelenindustrie. In deze bijeenkomsten wordt praktische informatie over productie, procestechnologie en -automatisering, productontwikkeling, R&D, kwaliteit en continu verbeteren gedeeld.
Lees hier verder.

ByHoogesteger A.L. Hoogesteger Fresh Specialist BV www.hoogesteger.nl
Act in

Act-in

 www.act-in.nl

Aviko

Aviko BV

 www.aviko.nl 

bakkersland logo Bakkersland  www.bakkersland.com 
Bodellogo Bodel Inspireert  www.bodel.nl 
Burg

Burg Groep BV

 www.burggroep.nl 

CierpaLogo Cierpa www.cierpa.nl 
cloetta Cloetta www.cloetta.com 
coca cola european

Coca-Cola European Partners Nederland B.V.

 www.cocacola.nl 

Concorp

Concorp

 www.concorp.nl 

logo Cor Segers Groep Cor Segers bv www.corsegers.nl 
logo

Continental Bakeries BV

 www.continentalbakeries.com

Croon

Croon Elektrotechniek BV

 www.croon.nl 

logo elburgfoods Elburg Foods www.elburgfoods.nl 
engie logo

Engie-Energie 

 www.engie-energie.nl

Logo ForFarmers 2016 iloveimg converted

ForFarmers

  www.forfarmers.nl

haasens Haasen Consultancy  www.haasenconsultancy.nl 
HASKennisTransfer

HAS Kennis Transfer

  www.haskennistransfer.nl

Heineken

Heineken Supply Chain BV 

 www.heineken.nl 

helmholze benelux Helmholz Benelux  www.helmholz-benelux.eu 
HuijbregtsGroep

Huijbregts Groep BV

 www.huijbregts.nl

ICTA

ICT Automatisering

 www.ict.nl 

logo intertaste Intertaste  www.intertaste.eu 
Kikkoman

Kikkoman Food Europe BV

  www.kikkoman.com

 euroma

Koninklijke Euroma BV

 www.euroma.com/nl/

 

lamb weston logo Lamb Weston www.lambweston.eu 
legaltree Legaltree www.legaltree.nl 
lutece

Lutece BV

  www.lutece.nl

marel Marel Poultry  www.marel.com 
silleker logo M√©rieus NutriSciences www.merieuxnutrisciences.nl 
MinDefCDC

Ministerie van Defensie/CEMG

 www.defensie.nl

Navobi

Navobi BV

 www.navobi.nl

oerlemans logo Oerlemans Foods

 

www.oerlemans-food.nl 

logo peka Pekakroef www.pekakroef.com 
ProLeit

ProLeit BV

 www.proleit.nl 

Logo Royaan BV 2016 iloveimg converted Royaan BV www.royaan.nl 
Ruitenberg

Ruitenberg Ingredients BV

 www.ruitenberg.nl

 RoyalSmilde

Smilde Foods BV

www.royalsmilde.nl 

stork Stork  www.stork.com 
Logo Suikerunie A Royal Cosun Company

Suiker Unie

www.suikerunie.nl

ThielenConsult

Thielen Consult BV

www.thielenconsult.nl

Kroon

Van der Kroon Food Products 

  www.ga-kroon.nl

VanGorpGreenfood

Van Gorp Greenfood 

 www.greenfood.nl

van meeuwen Van Meeuwen Industries BV www.vanmeeuwen.com 
VSI

VSI (Vurense SnackIndustrie) 

 www.vsi.nl

WindmolenKaas

Windmolenkaas

  www.windmolenkaas.nl

YamaProducts

Yama Products

 www.yama.nl

yma kuiper logo Yme Kuiper www.ymekuiper.nl 
zandvliet logo Zandvliet vleeswaren www.zandvliet.com 
Zeelandia

Zeelandia H.J. Doeleman BV

 www.zeelandia.nl

  ZG-slicing   
Zwanenberg

Zwanenberg

 www.zwanenberg.nl